JĖGOS TRIKOVĖ
Moterų kategorija (iki 84 kg) Neda Pabilionytė iškovojo 3 aukso ir 1 sidabro medalius.
Atletė atkėlimo veiksme įveikė 142,5 kg ir iškovojo 🥇; pritūpimo veiksme 115 kg – 🥇; spaudimo veiksme 65 kg – 🥈; trikovės bendoje sumoje surinko 322,5 kg – 🥇
Treneris Dalis Lapašinskas.

STALO TENISAS
🥈 Moterų vienetai – Solventa Kapačiauskaitė – sidabro medalis.
Pirma vieta teko Urainos sportininkei, trečia Danijos.
Treneris Vilius Petrauskas

LENGVOJI ATLETIKA

🥈3000 m bėgimas – Rūta Bardinienė – sidabras. Nusileido tik Paragvajaus atletei.
Treneris Zenonas Misiūnas.

PLAUKIMAS

🥇50 m laisvu stiliumi – Adomas Bužinskas – auksas. Savo grupėje aplekęs septynis varžovus.

🥇200 m krūtine – Julius Rėksnys – auksas. Absoliutus žaidynių čempionas šioje distancijoje.

🥉1500 m laisvu stiliumi – Justas Truskauskas – bronza. Prieš save praleido Didžiosios Britanijos ir Vokietijos atstovus.